Землі називають «привабливими об’єктами інвестування з метою будівництва сучасного житла».

Фонд гарантування вкладів нагадує інвесторам про можливість придбати земельні ділянки АТ АКБ «Аркада», розташовані в селищі Михайлівка-Рубежівка Києво-Святошинського району Київської області. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Повторний продаж цих активів відбудеться 23 листопада 2021 року у системі Prozorro.Продажі. Вперше їх намагалися продати на початку 2021 року.

Загалом виставлять на аукціони окремими лотами 11 земельних ділянок загальною площею 86,5094 га, призначених для ведення особистого селянського господарства.

«Ділянки мають різну площу – від 5,53 га до 8,77 га, а також різну початкову вартість – від 5,02 млн грн до 7,96 млн грн», — додають у Фонді.

Там зазначили, що Михайлівка-Рубежівка знаходиться на відстані 16 км від столиці.

«Селище характеризується активною забудовою приватними будинками і сучасними котеджними містечками. Виставлені на продаж земельні ділянки розташовані в мальовничій місцевості. Поруч – сосновий ліс, Генеральські озера і Бучанське водосховище. Розвинута транспортна інфраструктура, наявність ліній комунікацій і можливість зміни цільового призначення ділянок робить їх привабливими об’єктами інвестування з метою будівництва сучасного житла», — заявили в ФГВФО.

Торги пройдуть за голландською моделлю аукціону.

Участь у них можуть взяти юридичні та фізичні особи, попередньо зареєструвавшись на одному з офіційних торгових майданчиків, авторизованих у системі Prozоrro.Продажі. Детальний опис лотів та умови участі в аукціоні – за посиланням.

У Фонді додали, що кошти, отримані від продажу цих активів, спрямують на розрахунки з кредиторами банку «Аркада».

Як ми повідомляли, Нацбанк ліквідував банк «Аркада» після того, як визнав його неплатоспроможним. У фінустанові наголосили, що понад 90% вкладників (понад 5 тисяч осіб) отримають вклади в повному обсязі.

Справу екс-керівництва «Аркади» про розкрадання коштів інвесторів передали до суду в серпні 2021 року.

Фото: Фейсбук