Вочевидь, мова про суд з «Агроміл Дистриб’юшин», яка заявляє про права на п’ять будівель на території ПКМЗ.

Фонд держмайна одержав ще однусудову перемогу для забезпечення державного контролю над усім майном Першого київського машинобудівного заводу («Більшовик»). Про це повідомляє прес-служба ФДМУ.

«20 жовтня 2021 року у судовому засіданні відбувся розгляд заяви компанії, яка намагалася незаконно отримати у власність 5 будівель на території заводу «Більшовик», за результатами якого було відмовлено у задоволенні заяви про перегляд справи за нововиявленими обставинами», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, рішення Північного апеляційного суду унеможливило спробу компанії, яка незаконно відчужила будівлі заводу «Більшовик», нівелювати рішення Верховного Суду, котрий раніше визнав протиправним вибуття майна з власності заводу.

Голова Фонду державного майна Дмитро Сенниченко заявив, що зазначене рішення суду, яке стосується майна заводу «Більшовик», є важливим етапом на шляху до проведення приватизації цього об’єкта, яка відбудеться 27 жовтня.

Назву компанії, яка позивалася в суд, ФДМУ не називає, але мова, вочевидь, про «Агроміл Дистриб’юшин», представник якої нещодавно заявив, що суд підтвердив законність придбання «Агромілом» права власності на спірне нерухоме майно, розташоване на території «Більшовика».

Мова про п’ять будівель на території ПКМЗ площею понад 6,3 тис кв м, які у 2019 році були відчужені та продані на торгах державним підприємством СЕТАМ двом приватним компаніям — ТОВ «Агроміл Дистриб’юшин» та ТОВ «ФК Меридіан»

Фонд державного майна оскаржив операцію і справа дійшла до Верховного Суду.

У лютому 2021 року Фонд держмайна отримав позитивне рішення Верховного Суду в справі щодо відчуження майна.

Водночас 18 жовтня у деяких медіа з’явилися повідомлення, що «суд щодо права власності на п’ять окремих будівель заводу, проданих у 2019 році через СЕТАМ, все ще триває (справа № 910/14858/19)» і що потенційні інвестори, зацікавлені у приватизації, дізнаються про те, що саме входить до цього лоту, лише напередодні аукціону 27 жовтня.

Компанія «Агроміл дистриб’юшин», з якою судиться ФДМУ, належить Вадиму Коліснику.

Нагадаємо, раніше в ФДМУ заявляли про спроби зриву приватизації заводу. Повідомлялося про «мітинги напередодні приватизаційного аукціону за участі осіб які ніколи не працювали на підприємстві та не мають до нього жодного відношення», також в ФДМУ натякали на причетність до таких акцій «відлучених від державного активу тіньовиків».

Всього на участь в аукціоні з приватизації «Більшовика» подали заявки більше 15 компаній. Про можливу участь повідомляли девелопери Фіала та Вавриш. Також корпорація Kadorr Group одеського бізнесмена Аднана Кивана заявила про свою участь у торгах з продажу заводу, які відбудуться 27 жовтня.

Фото: Фейсбук