Стартова ціна становить 300 255 гривень. 

В п’ятницю, 17 вересня цього року, відбудеться онлайн-аукціон з приватизації нежитлових приміщень в будівлі за адресою Московська, 8 у Києві. Про це повідомляє прес-служба Фонду держмайна.

Мова про будівлю корпусу № 7 колишнього заводу «Арсенал» загальною площею 150 м². Відомо, що приміщення було відновлене приватною компанією.

«Корпус №7 або «Ковальська майстерня» – пам’ятка архітектури місцевого значення. Будівля споруджена у 1914-1915 роках на місці старої малярної майстерні, за проєктом військового інженера капітана Флейшера. У другій половині минулого століття споруда була частково перебудована і добудована. Також будівля включена до Переліку щойно виявлених об’єктів культурної спадщини» — йдеться в повідомленні ФДМУ.

В фонді вказують, що приміщення має «чудове місце розташування у самому центрі Києва, поряд з державними установами, Маріїнським парком, Верховною Радою та Маріїнським палацем». Площа земельної ділянки, на якій розташована будівля, складає 19,7331 га.

Стартова ціна об’єкта приватизації становить 300 255 грн. Заявки для участі в онлайн-аукціоні приймаються до 16 вересня включно.

Зауважимо, що в комплексі приміщень за адресою Московська, 8, розташовуються також декілька судів: зокрема, Верховний суд та Шостий апеляційний. Також за цією адресою зареєстроване ДП «Завод Арсенал».

Фото: Фейсбук