Рівно рік тому фонд розпочав свою благодійну діяльність для людей із розсіяним (множинним) склерозом. За цей час він виріс із благодійного проєкту, що стартував на одній із платформ для людей з розсіяним склерозом, у перший благодійний фонд в Україні.

Про це повідомив фонд «99 probleMS» на своїй Фейсбук-сторінці.

Сьогодні організація допомагає важкохворим пацієнтам з інвалідністю через розсіяний (множинний) склероз, які опинилися у cкрутному матеріальному становищі, дітям з РС, надає інформаційну підтримку батькам дітей, які вже зіштовхнулись із діагнозом розсіяний склероз, а також новим пацієнтам, які нещодавно дізналися про свій діагноз.

“Ми допомагаємо закуповувати ліки, засоби для пересування та реабілітацій, яких не вистачає та якими не забезпечує держава, продукти харчування та предмети особистої гігієни”, – наголошує команда фонду «99 probleMS»

Станом на 2021 рік із організація допомогла 54 важкохворим пацієнтам з РС на суму 297 000 гривень, яка була витрачена на ліки, операції, технічні засоби пересування, засоби реабілітації та інфі необхідні речі.
Фонд увійшов до коаліції пацієнтських громадських організацій для людей з РС, звернувся до НСЗУ та МОЗ щодо створення повного реєстру хворих на розсіяний склероз, задля забезпечення безкоштовними ліками пацієнтів, окрім того він бореться за легалізацію медичного канабісу, відстоює гідний медичний бюджет та нові протоколи лікування РС в Україні.
“Ми взяли під інформаційну опіку дітей з РС та працюємо над цим питанням з іноземними партнерами, а саме: розробили проєкт “Children and MS” (“Діти та РС”) спільно з грецькими та іспанськими колегами за підтримки European Multiple Sclerosis Platform та MSIF (Multiple Sclerosis International Federation). Тепер працюємо над тим, щоб європейські настанови щодо лікування дітей з РС були прийняті в Україні і увійшли до протоколу лікування РС у дітей”, – додає команда «99 probleMS»
Організація створена для полегшення життя пацієнтів з даним діагнозом, вона допомагає зрозуміти що життя продовжується попри всі труднощі.
Контакти:
пошта: [email protected]
Реквізити:
ФОНД 99 ПРОБЛЕМС
IBAN: UA553052990000026006026230817
ЄДРПОУ: 44186974
Призначення: Благодійний внесок.
Звіти про діяльність фонду: https://m.facebook.com/dopomoga99probleMS/videos.
_______________________
Сторінки у соцмережах:
Фото: піксабей