Рейси з'єднають Україну зі Східною Європою та Балтією.

Оператор автобусних перевезень FlixBus запустив 2 нові міжнародні рейси з Києва: у Вільнюс та Прагу. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Нові лінії об’єднали три регіони FlixBus в Східній Європі – Україну, Польщу та країни Балтії. Пасажирам це відкриває величезні можливості для подорожей з пересадками“, — заявили у FlixBus

Автобус Київ-Вільнюс вирушає щодня зі столиці України о 19:20, робить зупинку в аеропорту Вільнюса о 8:40 ранку та прибуває до автовокзалу Вільнюса о 9:05 ранку.

Відправка у зворотньому напрямку о 21:30, автобус прибуває до Києва об 11:50 наступного дня. Дорогою проїжджає через Чернігів. Вартість квитка складає 1199 гривень.

Новий рейс Київ-Прага відправляєтьсяз Києва 4 рази на тиждень о 17:00, о 7:30 ранку прибуває до Кракова, і о 16:30 в Прагу. У зворотній бік рейси бувають 5 разів на тиждень о 20:00 з Праги, з прибуттям до Києва о 19:30 наступного дня. Вартість квитка — 1528 гривень.

Маршрут лінії: Київ — Житомир —  Рівне — Львів — Краків — Катовіце — Оломоуц — Брно — Прага.

Перевізниками на нових маршрутах виступають відповідно литовська компанія Ollex та українська TransTempo. Зазначається, що автобуси обох нових ліній зберегли брендування компаній-перевізників, з зеленими наліпками на борту “In cooperation with FlixBus”.

Фото: Facebook