Кінцева вартість проекту не відома.

Будівництвом «найвищого флагштоку країни» біля монументу Батьківщини-матері у Києві займатиметься компанія Onur. Про це повідомляють «Наші Гроші».

Видання опублікувало фото інформаційного стенду з будмайданчика. На ньому вказано, що замовником робіт є КП «Спецжитлофонд» Київрарди, генеральним проектувальником – ФОП Казарянц Сергій Вальдемарович, а генеральним підрядником – фірма «Онур Конструкціон Інтернешнл».

На сайті публічних закупівель «Прозорро» немає жодної інформації про вартість цих робіт. Раніше ми повідомляли, що у 2017 році вона мала скласти 47,5 мільйонів гривень, але пізніше тендер з вказаною сумою відмінили.

Висота флагштоку має скласти понад 89 метрів. Будівництво проводять по вулиці Лаврській, 27 в Печерському районі Києва на ділянці Музею історії України в Другій світовій війні, його площа —  понад 10 гектарів.

Серед інвесторів, за кошти яких мають зводити флагшток, зокрема, організація «Благодійний фонд «Майбутній Київ», власниками якої є міський голова Віталій Кличко та його колишній заступник Ігор Ніконов. 

Група компаній Onur є одним з фаворитів серед підрядників масштабних будівельних робіт в Україні. Повідомлялося, що за період з 2017 до 2020 років вона виграла підрядів на суму у понад 37 мільярдів гривень.

Засновниками компанії «Онур Конструкціон Інтернешнл» є громадяни Туреччини Онур та Іхсан Четінджевіз, а також львів’янин Олег Фаріон.

Фото: Наші гроші