Експерт в області фізіогномічного аналізу особистості Олександр Іванов за допомогою світлин розповів про характери Віталія Кличка, Ірини Верещук, Сергія Притули та Андрія Пальчевського.

Про мову тіла кандидатів говорили в програмі «Ранок по-київськи» на телеканалі «Київ».

Віталій Кличко

Kyiv Media

На думку експерта, розвинений ніс і м’язи щелепи, а також кут чола свідчать, що перед нами витривала й сильна особистість, дуже стресостійка. Людина дії, яка нічого не боїться і звикла більше діяти, ніж говорити. Але форма щелепи говорить про «сервісну» людину, яка звикла займатися господарською діяльністю. Такі люди комфортніше себе почувають не в процесі досягнення мети, а при наведенні порядку в уже досягнутій справі. Власне, це їхній головний талант в житті.

Зморшка в центрі чола говорить, що її володар хвилюється за процес, постійно дбає про те, що відбувається, тримає руку на пульсі.

Зморшка, яка йде від ока через щоку свідчить про силу. Характерна для людей, які заради мети можуть пожертвувати собою.

«Погана новина для конкурентів. Про те ж говорять і зморшки довкола рота – така людина звикла багато працювати і мало відпочивати. Але іншого навряд чи можна було б очікувати він чемпіона світу з боксу. Мало у кого під час передвиборчоїї гонки може бути такий рівень стресостійкості», — резюмував фізіогноміст.

Ірина Верещук

Kyiv Media

Невеликі очі, які ніби йдуть до скронь, розвинені вуха, ніс і губи кандидатки свідчать про велику проникливість і розвинену інтуїцію. Ця людина завжди знає, де правда, а де брехня. На думку експерта, це великий плюс для політика і менеджера. Форма і тонус м’язів щік говорять про те, що людина звикла багато працювати. А нижня повіка – про те, що особистість звикла брати на себе велику відповідальність, хоча не завжди витримує. Зморшка під нижньою губою характеризує людину, яка за своєю професійною діяльностю багато говорить. Як приклад, телеведучі, оратори, викладачі.

Сергій Притула

Kyiv Media

На думку експерта, цей кандидат в мери володіє майже такою ж проникливістю, як Ірина Верещук. Дуже емоційна особистість. Людина з такими рисами інтелектуально розвинена, звикла більше покладатися на емоції. Це не людина-калькулятор, яку цікавить лише вигода. Для неї важливі людські взаємини.

«Судячи з фотографій (розвиненим м’язам щелепи), в останні роки у Притули виробилася велика витримка. Перед нами емоційна, людяна і сильна особистість. Ніс з горбинкою говорить про те, що така людина піклується про свою честь і гідність. Можна випадково образити людину, навіть не бажаючи цього. Також у Притули немає характерних рис, які могли б говорити, що людина є маніпулятором. Навпаки, перед нами щира особистість», — розповів Олександр Іванов.

Андрій Пальчевський

Kyiv Media

Брови в формі будиночка говорять про те, що така людина любить себе і вважає красивою. Нижня губа тонка, а верхня – пухка: особистість фокусується не на людях, а на кар’єрі. Розвинене підборіддя – це свідчення того, що у таких людей від народження талант вербальної комунікації. Добре для ведучих, ораторів, викладачів. Але більше слів, ніж справи.

Дуже багато про що може свідчити форма борідки, яку обирає для себе чоловік. Якщо вона покриває всю нижню щелепу, це означає, що чоловік хоче додати собі стресостійкості, маскулінності. Якщо щетина тільки довкола рота і на підборідді (як у Андрія Пальчевського) – таку форму фізіогномісти називають «борідкою комівояжера». Вона свідчить про те, що людина активно прагне до захоплення.

Ще одну цікаву деталь в особі кандидата побачив Олександр Іванов. На лобі у нього є поперечні зморшки, але при цьому в самому центрі їх немає. На думку фізіогноміста, це говорить про те що у людини не до кінця задоволені амбіції.

Фото: facebook