При цьому рейтингова дія не торкнулася оцінки кредитоспроможності міст.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings змінило прогноз по довгострокових рейтингах дефолту емітента (РДЕ) для Києва і ще шести міст України. Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Агентство змінило прогноз за довгостроковими рейтингами дефолту емітента (РДЕ) семи українських міст в іноземній і національній валюті зі «стабільного» до «позитивного» після суверенної рейтингової дії. Крім Києва, рейтинг змінено також для Дніпра, Харкова, Львова, Маріуполя, Миколаєва та Одеси.

Як зазначає агентство, перегляд прогнозу по зазначених міст слідував за переглядом на «позитивний» прогнозу по суверенних рейтингах України.

У той же час, рейтингова дія не торкнулася оцінки кредитоспроможності міст на самостійній основі. Так, кредитоспроможність всіх семи міст відповідає рівню «b+», повідомляє Fitch.

Зауважимо, що нещодавно, 6 серпня, Fitch Ratings покращило прогноз довгострокового рейтингу дефолту емітента в іноземній валюті України зі «стабільного» до «позитивного», підтвердивши сам рейтинг на рівні «В».

Фото: Фейсбук