Сума облігацій складе майже півтора мільярда гривень.

Міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло рейтинг B (EXP) майбутньому випуску внутрішніх облігацій Києва. Про це агентство повідомило на своєму сайті.

«Рейтинг випуску облігацій Києва знаходиться на одному рівні з довгостроковим рейтингом дефолту емітента міста, оскільки облігації будуть являти собою пріоритетні, незабезпечені зобов’язання, рівні по черговості виконання з усіма іншими пріоритетними незабезпеченими зобов’язаннями міста», – відзначило агентство.

На початку вересня міськрада Києва схвалила випуск облігацій на майже 1,5 мільярда гривень, який буде складатися з чотирьох серій: «I» — на 600 млн грн з погашенням до 30 березня 2021 року, «J» — 300 млн грн з погашенням до 30 квітня 2021 року, «K» — 296 млн грн з погашенням до 30 липня 2021 року і «L»— 300 млн грн з погашенням до 29 жовтня 2021 року.

Відсоткова ставка за облігаціями — до 11% річних, термін виплати відсотків — щоквартально, крім серії «I», по якій відсотки будуть виплачуватися щомісяця.

Fitch вказує також, що Київ є столицею України і її економічним і фінансовим центром з чисельністю населення під 3 мільйони чоловік і валовим міським продуктом близько 23% ВВП країни.

Фото: фейсбук