Підставою для обшуків було нібито ухиляння від сплати податків за допомогою ФОПів.

Про це повідомляється на Facebook-сторінці “Всі.Свої”.

Як зазначається, вчора, 23 червня 2021 року в магазинах Всі. Свої та на складі пройшли обшуки податківців.

Співробітники ДФС заблокували роботу магазинів, затримали співробітників та вилучили комп’ютери, документи і готівкові кошти.

“Підставою для обшуків було нібито ухиляння від сплати податків за допомогою ФОПів. Сталося це наступного ж дня після презентації виставки «Крим. Літній сезон: те, що у нас не забрати»”, – йдеться в дописі.

Як зауважили в бренді, магазини “Всі. Свої “працюють за принципом маркетплейсу і будуть відстоювати свою позицію.

“Ми не купуємо товар у виробників, а лише пропонуємо українським підприємцям користуватись нашими вітринами та полицями для продажу кінцевому споживачу. Наразі ДФС все ще вважає, що ми порушники, тому юридична служба магазину Всі. Свої відстоюватиме свою правову позицію. Якщо доведеться, ми підемо до суду. І хабарів давати не будемо”, – підсумували в дописі.

В ДФС України повідомили, що викрито схему ухилення від сплати податків на 9  млн грн з використанням фіктивних ФОПів.

Правоохоронці встановили, що у період 2018-2021 група осіб, спільно зі службовими особами декількох товариств, організували схему ухилення від сплати податків, шляхом здійснення продажу товарів за готівкові кошти через мережу підконтрольних магазинів та мережу інтернет.

Проведеним аналізом фінансово-господарської діяльності підконтрольних ФОП встановлено, що з метою приховування реального прибутку та мінімізації податкових зобов’язань вони за рік декларували дохід не більше 1 млн грн. Фактично обсяг реалізованого товару та отриманого доходу становить близько 120 млн грн. на рік.

На даний час проводяться санкціоновані судом обшуки в ході яких виявлено печатки підприємств, печатки ФОП, кліше підписів ФОП задіяних у схемі ухилення від сплати податків та відповідні документи.
Досудове розслідування триває.
Фото: facebook