Орки пограбували усі 252 будинки у селі Броварського району.

Про це повідомив Віталій Сич.

“Тут була лінія фронту майже місяць і вони стояли у сусідньомі селі. Вони зламали двері, перевернули все в моєму будинку, але майже нічого вартовного не знайшли. Кинулу на підлогу пусту коробку від iPhonе, напевно були розчаровані, бо він в мене. Скрізь залишили недокурені цигарки. На столі у кухні залишили єдиний доказ того, що моя сім‘я належить до нацистів – іграшковий арбалет, що мій 8-річний син отримав на свій день народження”, – зазначив чоловік.

Він додав, що в його селі оркивбили одного сусіда. В сусідній Богдановці вони розстріляли більше 40 чоловіків. “Одна річ, яку ми всі не можемо зрозуміти, це навіщо росіяни залишають на підлозі у вітальні людські екскременти, фірмовий знак російської армії. В мене – ні, а в багатьох сусідів – так. Здавалося б, зручніше просто сходити у вбиральню, там є унітаз”, – зазначив Віталій.

Він наголосив, що таким чином орки показують своє безсилля. Також Віталій Сич зауважив, що у селах люди починають відновлювати вікна та паркани, щоб позбутися спогадів про рашистів.

Фото: Фейсбук