Мова про ділянку площею понад 1 га по вул. Оноре де Бальзака.

Прокуратура Києва через суд вимагає стягнути 4 млн грн з товариства, яке 5 років не платило місту за землю на Троєщині. Про це повідомляє прес-служба установи.

Слідством встановлено, що з 2017 року товариство є власником об’єкту нерухомого майна, який розташований на земельній ділянці площею понад 1 га по вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі міста Києва.

Водночас, будь-яких рішень про передачу товариству в оренду земельної ділянки, на якій розташоване та зареєстроване нерухоме майно товариства, Київська міська рада не приймала. Набувши у 2017 році у власність нерухоме майно, право користування на земельну ділянку товариство не оформило та використовує її без достатніх правових підстав, не сплачуючи при цьому орендну плату” — йдеться в дописі.

Повідомляється, що внаслідок порушення земельного законодавства бюджет столиці не отримує більше 1 млн грн в рік від використання товариством земельної ділянки, що негативно впливає на своєчасне фінансування місцевих програм.

Зважаючи на грубе порушення законодавства та з метою відновлення порушених прав територіальної громади столиці, прокуратурою заявлено позовну заяву до господарського суду м. Києва” — вказано в релізі.

20 липня 2022 року судом відкрито провадження у цій справі.

Фото: Фейсбук