Святкування пройшло на берегу Канівського водосховища.

Міський голова Києва Віталій Кличко в ніч 19 липня, відсвяткував своє 49-річчя.

Про це повідомляє ТСН.

Святкування розпочалося ввечері на відкритому просторі під супровід живої музики та з грандіозним салютом.

Відео з дня народження опублікувала на своїй Facebook-сторінці солістка групи «Не говори маме» (don’t Tell Mom cover band) Маришка Грін, яка разом зі своєю групою виступала на святі.

Проте публікацію співачка вже видалила зі своєї сторінки.

На ролику дівчина зняла феєричний салют, який тривав близько хвилини. Під час дійства звучав відомий рок-хіт групи AC/DC Hells Bells.


Солістка гурту встигла зробити селфі з Кличком, а також зауважила, що святкування проходило на берегу Канівського водосховища. Судячи з коментарів у соцмережах, захід відбувався на пляжному курорті клубного типу Senator Beach Club біля Переяслава-Хмельницького.

Сам мер Віталій Кличко в свій день народження опублікував фото з сином Єгором, який вирішив зробити батькові незвичайний подарунок на день народження – він заявив, що йде на вибори градоначальника.

Старший син Єгор зробив мені подарунок на День народження. Сказав, що йде в мери Києва! Благословив його, звичайно :)))

Опубліковано Віталієм Кличком Неділя, 19 липня 2020 р.

 

Також на дні народження Кличка виступав “Український сучасний театр”, у якому грають Ольга Сумська і Віталій Борисюк. В останнього 18-го липня також був день народження. Тож після вистави, вночі, коли вже починався день народження Кличка, обом Віталіям винесли торт, який вони удвох і розрізали.

Вітаємо нашого мера,Віталія Володимировича Віталій Кличко з днем народження і бажаємо нових звершень на благо нашого рідного Києва!?❤️ Будьмо!??

Опубліковано Ольгою Сумською Неділя, 19 липня 2020 р.

На святкуванні був присутній і молодший брат – Володимир Кличко:

Відео грандіозного салюту з дня народження мера опублікувано на YouTube.

Наприкінці відео звучали привітання для мера столиці. Ведучий закликав гостей зробити це хором, а також привітати Кличка особисто біля мікрофону.

Фото: Країна.ua