Всі придбані квитки залишаються дійсними на 2022 рік.

Літній музичний фестиваль UPark у 2021 році не відбудеться — організатори повідомили про перенесення заходу на 2022-ий. Про це вони написали у Facebook.

Фестиваль був запланований на 9-18 липня цього року в київському Sky Family Park. Через триваючу пандемію коронавірусу його довелося скасувати. 

«Ситуація в Україні та світі складається таким чином, що організувати у 2021 році повноцінний масштабний захід з іноземними артистами та влаштувати шалену вечірку, яку ви заслуговуєте та так чекаєте, фактично неможливо» — йдеться на офіційній сторінці закладу.

Також серед причин організатори зауважують те, що «всі артисти перенесли концертні тури на 2022». Натомість, у наступному році UPark планує два фестивальні блоки — у червні та липні.

«Перший блок у червні пройде за участі My Chemical Romance. Хедлайнерами другого блоку у липні стануть: Gorillaz та Deftones. Наразі ми працюємо над тим, щоб погодити нову дату виступу Slipknot. Незабаром ми анонсуємо їх, а також інших музикантів, включаючи нові імена» — наголошують організатори, і додають, що всі придбані квитки залишаються дійсними на 2022 рік.

Як ми повідомляли, серед інших учасників UPark-2021 були заявлені такі гурти, як The Offspring, Deftones, My Chemical Romance, SUM41, Neck Deep. Зокрема, Deftones навіть сплутали Київ зі столицею РФ і не вибачилися.

Також днями стало відомо, що в 2022 у Києві знову виступлять The Rasmus.

Фото: Фейсбук