Уряд підтримав пілотний проєкт та відкрив лікарню “Феофанія” для всіх українців

Про це повідомляє МОЗ

Кабінет Міністрів України ухвалив постанову, що дозволяє клінічній лікарні “Феофанія”, підпорядкованій Державному управлінню справами, надавати послуги усім українцям. 

“Оновлена “Програма медичних гарантій” 2022 року передбачає, що і в “Феофанію” відтепер будуть госпіталізувати людей з інфарктами та інсультами, відповідно до маршруту пацієнта”, – пояснив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко.

“Феофанія”, як учасник пілотного проєкту, зможе долучитися до програми медичних гарантій як надавач медичних послуг за пакетами медичних послуг з надання медичної допомоги при гострому мозковому інсульті та при гострому інфаркті міокарда за допомогою укладання договорів про медичне обслуговування населення з Національною службою здоров’я України.

Нагадаємо, раніше  Віктор Ляшко заявив, що Феофанію готують до відкриття для всіх пацієнтів. За його словами, охочі зможуть потрапити до лікарні так званим маршрутом пацієнта.

У січні 2020 році президент України Володимир Зеленський підписав указ, який дозволяє українцям лікуватися в лікарні «Феофанія».

Фото: Фейсбук