Ресторатор ігнорує рішення Дарницької РДА.

Кафе «Колиба» у парку «Партизанська слава» (Дарницький район), яке пов’язують з ресторатором Дмитром Федотенковим, продовжують відновлювати. При цьому власник досі не надав дозвільної документації — йшлося у прямому включенні журналіста програми «Київ. Newsroom» на телеканалі «Київ».

Відомо, що напередодні на місці будівництва відбулася масштабна нарада за участі чиновників Дарницької РДА, Нацполіції, народних депутатів та активістів. На ній було вирішено, що роботи мають бути призупинені до надання відповідних дозволів власником, але сьогодні будівництво знову йде повним ходом — кількість робітників подвоїли, вони активно зводять стіни.

«У нас є домовленість, ми добудуємо і все. І ми собі підем. Скажуть розібрати, ми його розберем… Нам нічого не казали (про зупинку будівництва – ред.), просто сказали виходьте працювати і всьо» — повідомили будівельники.

Про те, що роботи у парку мають бути призупинені, повідомляла і Дарницька РДА.

Відомо, що місцеві активісти сьогодні викликали на місце поліцію, аби та розібралася, чому забудовник порушує домовленості. За їхніми даними, будівництво контролює відомий київський ресторатор Дмитро Федотенков (власник мережі ресторанів Tarantino family та, ймовірно, корпорації «Укрбуд»), який минулоріч отримав «Колибу» в оренду.

Цікаво, що нині на місці робіт будівельники почепили дуже оригінальний «паспорт» — роздруківку, на якій написано, що тут виконується «реконструкція літньої кухні».

Зауважимо також, що в Дарницькому благоустрої та КП УЗН кілька тижнів тому обіцяли, що на місці ресторану всього лише розбирають фундамент, після чого територія мала перейти у користування громади.

Нагадаємо, ресторан «Колиба», на місці якого пізніше виникло Forrest Cafe, згорів у грудні минулого року. Власники закладу свого часу вирубали кількадесят дерев у парку, щоб поставити терасу — за фактами порушень з їхнього боку Екологічна інспекція нарахувала близько 20 мільйонів гривень збитків.

Фото: фейсбук