Про "запобігання замаху на відомого російського журналіста" заявив у тому числі й путін.

Служба безпеки України заявила, що “не має жодних планів” щодо вбивства російського проганандиста володимира соловйова. Про це повідомляє прес-служба в Телеграмі.

Таким чином в СБУ прокоментували повідомлення роспропаганди щодо затримання “групи неонацистів”, які планували замахи на деяких російських телеведучих. У затриманих, мовляв, виявили зброю на “українську символіку”. Про візитки Яроша не повідомлялося.

В СБУ заявили на це, що не мають наміру “всерйоз коментувати нові фантазії російських спецслужб, котрі просто вигадують чергові здобутки для російської аудиторії“.

В. Соловйов є не громадським діячем, а звичайним пропагандистом – російським аналогом Геббельса – котрий обов‘язково відповідатиме за свої злочини в міжнародних судах після перемоги України. СБУ не має жодних планів щодо вбивства В.Соловйова. Водночас, враховуючи кількість фейків та антиукраїнської ненависті, які транслює ця особа, вона може самотужки захлинутися у «продуктах» власної низькопробної пропагандистської діяльності” — вказано в дописі.

Зауважимо, що про “запобігання замаху на відомого російського журналіста” заявив і путін на розширеній колегії генеральної прокуратури рф. При цьому він заявив, що “напад готувався за вказівкою з Києва” і за “підказкою ЦРУ”.

Фото: Фейсбук