Цикл фільмів буде присвячено моді та танцям.

В одному з київських кіноеатрів презентували прем’єру другого сезону проєкту Фантастичні українці. Цикл фільмів присвятили моді та танцям. Про це йшлося в ефірі програми “Київ.Newsroom” на телеканалі “Київ”.

Проєкт «Фантастичні українці» розповідає історії представників індустрії, які переосмислюють традиційні поняття етномотивів і популяризують сучасну українську культуру за кордоном. Проєкт знятий у форматі інтерв’ю з відомими людьми. Другий сезон фільмів присвятили моді і танцям.

Режисерами другого сезону стали Анастасія Рогоза (частина, присвячена моді) та Дмитро Кочнєв (частина, присвячена хореографії).

Фільм про моду – це інтерв’ю засновників локальних брендів та дизайнерів, які представлені в програмі світових тижнів моди, створюють колаборації з Jacquemus, PepsiCo. У вбраннях цих дизайнерів ходять світові знаменитості.

Участь у зйомках взяли близько 20 хедлайнерів модної індустрії, зокрема: Ірина Данилевська (співзасновниця Ukrainian Fashion Week), Лілія Пустовіт, Ксенія та Антон Шнайдери, Лілія Літковська, Світлана Бевза, Аліна Очеретяна (Kachorovska), Ірина Василевська та Тарас Шевчук (Syndicate), Олег Мороз (Riot Division), Валерія Ковальська, Алі Сауліді, Марія Маслій, Артем Климчук, Іван Фролов, Марія Гаврилюк та Наталія Каменська (GUNIA Project).

Фільм про танці розповість історію про видатних хореографів та представників різних танцювальних стилів сучасності, кожен з яких відомий в Україні та за кордоном. Вони ставлять постановки для танцювальних телешоу, беруть участь у міжнародних змаганнях та виступають разом зі світовими зірками. Кожен з них – сучасний представник танцю і популяризує український танець у світі.

Героями картини стали: Дмитро Монатик, Костянтин Томільченко, гурт Kazaky, Олексій Тютюнник, Олена Шоптенко, Денис Стульніков, Руслан Махов, Анастасія Харченко, Анатолій Сачівко, Олександр Бобік, Аліна Лаговська, Дмитро Жук, Максим Карпенко та Наталія Татарінцева.

Нагадаємо, перший сезон циклу «Фантастичні українці», був присвячений музиці, кіно, літературі та візуальному мистецтву, і вийшов 19 листопада 2020. Проєкт реалізується за підтримки Українського культурного фонду.

Фото: Київ ТБ