Мама, яка поскаржилася на заклад, говорити з журналістами відмовилася.

В дошкільному закладі освіти №165 «Забава» (Деснянський район Києва) почали службове розслідування щодо можливого булінгу дітей з боку вихователів. Поки що адміністрація закладу заперечує звинувачення однієї з мам, йшлося в сюжеті програми «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

10 березня одна з мам повідомила у Facebook, що її сина цькують вихователі — начебто за те, що дитина пісяє стоячи. Крім того, жінка повідомляла, що їй відомо про насильство над дітками і від інших батьків — через це вона навіть повела сина до психолога і тепер роздумує над зміною навчального закладу.

Знімальній групі телеканалу «Київ» мама дитини відмовилася давати коментар — жінка заявила, що після того, як її запросили на ефір одного з телешоу, щоб обговорити проблему, «стосунки в групі стали напруженими». Також вона додала, що отримала письмове звернення з проханням видалити пост у Facebook і тепер, можливо, звернеться у поліцію.

В адміністрації дитсака дуже коротко прокоментували конфлікт.

«Факти не підтверджені. Іде службове розслідування, як тільки щось буде відомо, ми вам повідомимо» — сказала журналістам жінка, яка представилася в.о. директора дитсадка.

Фото: скріншот