Сучасні технології допомагаються не переплачувати за комфорт.

Про це повідомили в прес-службі YASNO.

Для початку необхідно визначити потрібну потужність кондиціонеру.

На охолодження 10 квадратних метрів приміщення потрібно 1 кВт потужності приладу. До цього показника варто додати:

  • 0,3 кВт – якщо кімната на сонячній стороні;
  • 0,2-0,3 кВт – на кожну одиницю техніки, яка гріється;
  • 0,1 кВт – на кожну людину, яка постійно перебуває в кімнаті.

Важливо, що замала потужність змусить кондиціонер постійно працювати й витрачати більше електроенергії. Тож, слід або правильно розрахувати потужність самостійно або обрати кондиціонер, де вже визначена рекомендована площа приміщення.

Після цього – дізнатися клас енергоефективності. Його можна знайти на ціннику чи етикетці приладу, або ж подивитися в інструкції. Коли клас енергоефективності «А» та вище, то кондиціонер витрачає менше часу й електроенергії на досягнення необхідного результату. На кожний спожитий кіловат електроенергії такі прилади здатні віддавати у приміщення більше 3 кВт холоду.

Обрати тип кондиціонеру. Кондиціонери з інверторним двигуном мають беззаперечну перевагу над звичайними: за досягнення необхідної температури не вимикаються, а переходять в економний режим підтримки комфортної атмосфери. Це дозволяє скоротити енергоспоживання.

Запитати в консультанта про додаткові еко-функції. Сучасні кондиціонери мають багато корисних функцій для створення більшого комфорту і зниження енерговитрат. Автоматична підтримка температури та режим «Sleep» дозволяють зберігати комфорт в приміщенні за меншого споживання електроенергії.

Разом з новим кондиціонером можна встановити енергоефективний набір від YASNO. Кондиціонер, холодильник, водонагрівач та деякі інші прилади можуть працювати навіть уночі. А двозонний лічильник у складі набору дозволяє сплачувати 50% за спожиті кіловат∙години з 23:00 до 07:00. Це – додаткова економія на рахунках за електроенергію.

«Окрім електроенергії і газу ми пропонуємо широкий вибір продуктів і послуг для створення комфорту в оселі та підвищення енергоефективності. Коли є бажання мати прохолоду вдома і не переплачувати, – звертайтесь по консультацію. Разом ми знайдемо максимально ефективне рішення», – наголосив директор YASNO в Києві Віктор Мельников.

Фото: YASNO