27 жовтня на онлайн-трансляції MRKTNG MRTH маркетинг-, диджитал- та комунікаційні фахівці великих компаній поділилися головними інструментами взаємодії з аудиторією за війни.

Про це повідомили у компанії.

В ефективності Live Commerce (нового виду онлайн-шопінгу, який дає змогу продавати і вести трансляцію одночасно) учасників марафону переконали  PR Manager Infinite Анастасія Верба та Head of Sales Infinite Максим Кот. Головна перевага цього інструменту — вся необхідна інформація розташована в одному вікні: відеопояснення, презентація продукту з можливістю купівлі, LIVE-чат, де можна поставити запитання.

Цей формат уже набув неабиякої популярності у світі: його використовують Sephora, Samsung, Douglas, Carrefour, а кожен другий глядач трансляції Douglas здійснює купівлю.

Влад Болсун, креативний директор «MOЗGI Group», розповів про переваги інфлуенс-маркетингу за нинішніх реалій. Це насамперед швидкість реалізації кампанії: контент створюють день у день або за декілька днів раніше до дня публікації. Враховуючи, як динамічно змінюється порядок денний, це дає змогу бути ближчим до аудиторії та підвищувати залученість. Також завдяки інфлуенс-маркетингу можна працювати з різними аудиторіями, до того ж він доволі недорогий у продакшені.

Head of Business Development and Sales «Ланет CLICK» Дмитро Білецький поділився головними змінами диджитал-інструментів та надав практичні рекомендації компаніям, як досягнути кращого результату навіть з обмеженим бюджетом.

Так, у таргетингу головне зараз — не боятися тестувати нові рекламні інструменти. До SMM-стратегії Дмитро порадив обов’язково додати внесок бізнесу у перемогу України, ділитися історіями сміливості співробітників та комунікувати про зміни у компанії. Рекламувати онлайн, за умови обмеженого бюджету, потрібно лише найнеобхідніші товари та стежити, що просувають конкуренти.

PR-директорка SOCAR Energy Ukraine Олена Осипчук та поділилася головними правилами комунікації під час війни. Аби зробити її ефективною, потрібно: адаптуватися до адженди дня, залучити сильних стейкхолдерів, що дасть медіактивності вашому проєкту, створити соціальний проєкт, механіка якого передбачає залучення клієнтів.

Директорка з управління репутацією та маркетингом Нової пошти Олена Плахова у відкритому інтерв’ю керівниці проєкту MMR Катерині Машевській розповіла, чому бізнесу важливо задіяти усі канали комунікації.

«Інструменти та канали комунікацій суттєво не змінилися. Використовувати потрібно всі канали, але адаптовувати формат. Велика кількість людей живе у різних контекстах та умовах. Залежно від того, до якого контексту ви хочете достукатися, обирайте канал та формат комунікації», – сказала вона.

Завдяки цьому принципу Нова пошта у перші сто днів війни отримала охоплення у 397 млн контактів — це більше, ніж за весь 2021 рік.

Фото: Telegram