Православна мережа «Елеос Україна» надає паліативну допомогу та працює з ув’язненими.

Центр опіки сиріт Української греко-католицької церкви підтримує дітей у школах-інтернатах та дитячих будинках. Організація мусульманок Запоріжжя «Сафія» вже декілька років регулярно влаштовує обіди для безхатченків. А євангелічно-лютеранська громада села Новоградівка опікується дітьми з соціально вразливих родин та пенсіонерами.

Таких прикладів в Україні сотні. 30 років спільнодії та спільнотворення. Надихаючі приклади того, як люди різних поглядів та віри об’єднували зусилля задля доброї справи. Сьогодні європейська спільнота живе за правилами, де представники різних релігій та культур гармонійно наповнюють спільний простір життя.

Державна служба з етнополітики та свободи совісті запрошує вас ділитися історіями добрих справ на сайті https://spilno.dess.gov.ua. Нехай життя людей в Україні буде сповнене щасливої спільнодії та спільнотворчості. Нехай свобода, справедливість і толерантність будуть невід’ємною складовою кожного дня. Це по-європейськи!
Це – євроінтеграція!

Детальніше про інформаційну кампанію EUКраїна, яка проходить за ініціативи Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, за підтримки Представництва ЄС в Україні та проєкту «Association4U».