Перший заступник Голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко та перший віцеспікер Рійгікогу Естонської Республіки Ханно Певкур разом з делегацією естонських політиків відвідали Бучу та Ірпінь.

Про це повідомили у Київській обласній військовій адміністрації.

У повідомленні зазначили, що закордонна делегація побувала на місцях масового поховання цивільних громадян, вбитих російськими окупантами у м. Буча та оглянула руйнування у житловому секторі м. Ірпінь.

“Одна справа – бачити фотографії та читати новини в ЗМІ, а зовсім інша – приїхати і на власні очі побачити те, що відбулося. Якщо говорити про мої враження, звісно, у мене не вистачає слів, щоб висловити все, що відчуваю”, – сказав перший віцеспікер Рійгікогу Естонської Республіки Ханно Певкур.

Він запевнив, що Естонія допомагатиме Україні відбудувати зруйновані об‘єкти інфраструктури.

“Я хочу, щоб ми разом – Естонія, Україна та інші країни – пам‘ятали про те, що відбулося, але працювали над майбутнім. Цією відбудовою ми прагнемо дати Україні надію на те, що її партнери будуть поруч не тільки вчора та сьогодні, а й надалі”, – підкреслив Певкур.

Нагадаємо, що Естонія від початку вторгнення військ рф в Україну оголосила свою чітку позицію на підтримку нашої держави, зокрема і щодо надання статусу кандидата на членство в ЄС. Від початку воєнних дій естонська влада на постійній основі напрявляє до України гуманітарну допомогу для наших військових.

Фото: Телеграм