Наразі у стаціонарах медзакладів столиці лікуються 3663 хворих на коронавірус.

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн-брифінгу.
За його словами, у стаціонарах медзакладів столиці сьогодні лікуються 3 663 хворих на коронавірус. 2672 пацієнта – у важкому стані. Кисневу підтримку отримують 3250 людей.
Під апаратами ШВЛ – 62 хворих. Заповненість ліжок в комунальних медзакладах сьогодні – майже 62%. Із них з киснем заповнено майже 73% ліжок.
“Фахівці зазначають, що запроваджені містом обмеження дають результати. У нас почала знижуватися кількість нових випадків захворювання. А також – не набагато, – але зменшилась кількість хворих, які потребують госпіталізації. Але лікарі наголошують, що більшість пацієнтів, які потрапляють до лікарень, – у важкому стані. Тому розслаблятися зарано. І я закликаю всіх мешканців столиці – дотримуйтесь елементарних правил. Максимально обмежуйте контакти, носіть маски, користуйтеся антисептиками. Бо вірус підступний і треба берегтися!” – наголосив Віталій Кличко.
Нагадаємо, міністр Степанов каже, що локдаун у Києві може закінчитися в останній день квітня і столиця одразу перейде в “жовту” зону.
Фото: unsplash