Нині покупців всередину залів вже не пускають.

Супермаркети мережі «Епіцентр К» 8 січня продовжували пускати покупців в торгові зали, попри початок зимового локдауну. Пізніше магазини таки закрили, про що повідомила Facebook-сторінка мережі.

Про те, що «Епіцентр» працював у п’ятницю, 8 січня, повідомляли кияни у соцмережах і викладали фото та відео з приміщення магазинів. Люди повідомляли, що дозволені для продажу товари можна було придбати як зазвичай, а «заборонені» — оформлювали окремо як онлайн-замовлення через спеціальні каси.

Вже вранці 9 січня на Facebook-сторінці мережі з’явилося повідомлення про те, що вона працює «в обмеженому законодавством режимі».

«…приймаємо онлайн-замовлення… видаємо товари у Центрах видачі замовлень в «Епіцентрах» з обов’язковим дотриманням обмежувальних протиепідемічних заходів; доставляємо замовлення на відділення поштових операторів та поштомати» — йшлося у повідомленні.

При цьому поруч із деякими магазинами «Епіцентр» кияни помітили посилені наряди Нацполіції та Національної гвардії, але чи пов’язано це з ймовірними порушеннями, невідомо. Фото поширив Obozrevatel.

Нагадаємо, з 00:00 8 січня до 00:00 25 січня у Києві та в Україні в цілому впроваджено нові карантинні обмеження задля зниження рівня захворюваності на коронавірус. Через це, зокрема, заборонена робота непродовольчих ринків та ярмарків, також не дозволено приймати покупців у непродовольчих магазинах.

Раніше стало відомо, скількох порушників оштрафувала інспекція від початку посиленого карантину.

Фото: обозреватель, фб