Це продукти харчування, медичні товари та засоби гігієни.

В компанії «Епіцентр К» заявили, що під час карантину «вихідного дня» реалізовуватимуть виключно життєвонеобхідні товари, дозволені відповідною постановою уряду. Це також стосується мережі будівельних гіпермаркетів «Нова лінія», йдеться в повідомленні на Facebook-сторінці «Епіцентру».

Також клієнти компаній можуть зробити замовлення в інтернет-магазині.

«Ми запровадили безпрецедентні засоби безпеки в наших торговельних мережах «Епіцентр» та «Нова лінія», та робимо все для того, щоби ви почувалися безпечно, роблячи покупки у нас… Ми поважаємо позицію Кабінету Міністрів та будемо її дотримуватися, хоча не згодні зі всіма заходами впровадженими урядом для посилення карантину» – зауважили представники «Епіцентру».

Нагадаємо, напередодні уряд ввів карантин «вихідного дня», після чого «Епіцентру» написав у Facebook: «Вводимо 72-годинну п’ятницю!!!», натякаючи на роботу на вихідних. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов обурився жартівливою бравадою торговельної мережі Олександра й Галини Герег і закликав їх поїхати «куражитися» у реанімацію до хворих на COVID-19.

Натомість Pizza Veterano через посилення карантину пропонує столичним підприємцям свою доставку — безкоштовно.

Фото: фейсбук