Компанія «Укренерго» отримала нове обладнання загальною вартістю понад 100 тисяч доларів від американських партнерів з USAID. Воно вже готується для встановлення на одну з пошкоджених обстрілами росіян підстанцій.

Про це йдеться у повідомленні «Укренерго».

«Це — пристрої, які дозволяють керувати технологічними процесами та моніторити ключові технологічні параметри роботи підстанції, вчасно виявляти проблеми в обладнанні та запобігати виникненню аварій.105 одиниць такого обладнання безкоштовно надали для Укренерго наші партнери з USAID Проєкт енергетичної безпеки», — зазначають в «Укренерго».

У компанії наголосили, що обладнання було виготовлено спеціально під потреби Укренерго провідною американською компанією SEL (Schweitzer Engineering Laboratories) у максимально стислі терміни. Попри логістичні обмеження доставка була оперативною.

Зараз обладнання налаштовується та невдовзі поїде на об’єкт. Його встановлення дозволить відновити роботу підстанції, а з нею — стабільність енергопостачання у регіоні, який наразі потерпає від дефіциту потужності.

З точки зору безпеки, регіон, куди поїде нове обладнання, не називають.

Як ми писали, у деяких районах на Київщині відновлення електропостачання може тривати декілька днів, хоч заживлювати споживачів почнуть уже сьогодні.

Фото: відкриті джерела