Заклад регулярно порушує встановлені обмеження.

Ресторан Queen («Квін») на Набережному шосе, 25 у Києві, продовжує працювати після 22:00 попри заборону. В ніч з п’ятниці на суботу тут був справжній аншлаг, відвідувачі приїздили на дорогих автомобілях, повідомляє ТСН.

Люди заходили в клуб не через центральний вхід, а через службовий. Журналістів всередину не пустили, пославшись на те, що їх «немає у списках» і вони «не VIP-персони».

Коли журналісти спробували вночі забронювати столик у закладі по телефону, працівники ресторану взяли слухавку, але повідомили, що заклад не працює.

Це вже не перший випадок, коли клуб нахабно порушує правила карантину. Зокрема, в липні клуб влаштував гучну вечірку на баржі, за яку проти власника було відкрито 6 кримінальних проваджень. Зауважимо, ресторанний комплекс Queen належить російському ресторанному холдингу Bulldozer Group, власник якого – москвич Олександр Орлов.

Нагадаємо, Київ продовжує залишатися в «помаранчевій» зоні, а відтак, в місті заборонені робота кафе, барів, ресторанів після 22-ї та до 7-ї години. Крім того, в столиці діє карантин «вихідного дня», який деякі заклади проігнорували.

Раніше ми писали про киянку, яку відмовилася госпіталізувати «швидка».

Фото: скріншоти