Заклади продовжують приймати учнів. Рішення про розмір штрафу виноситиме суд.

У центрі Києва декілька приватних елітних шкіл проігнорували вимогу Кабінету міністрів про організацію дистанційного навчання. Про це повідомляє прес-служба Держпродспоживслужби.

Вказано, що про це стало відомо за результатами рейду з дотримання карантинних заходів у столиці у складі спеціалістів Головного управління Держпродспоживслужби, районної у місті Києві державної адміністрації, Національної поліції, Муніципальної охорони.

«У результаті встановили, що ТОВ «Ліко-школа» м. Київ, вул. Композитора Мейтуса, 5а, «Новопечерська школа» – вул. Михайла Драгомирова, 9б та заклад освіти ТОВ «Навчально-виховальний комплекс «Мідгард» – Загальноосвітня школа I-III ступенів – дитячий садочок», за адресою проспект Академіка Глушкова,1 корп.17 не організували освітній процес у дистанційному режимі з 1 листопада 2021 року» — йдеться в тексті.

Зазначені заклади продовжували допускати відвідувачів, зокрема, здобувачів освіти у свої приміщення та проводити навчальний процес у очному режимі, зазначають у відомстві.

За результатами контролю на уповноважених осіб згаданих закладів складені адміністративні протоколи за частиною 1 ст. 44.3 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил щодо карантину людей. Протоколи будуть скеровані до суду, за порушення передбачено відповідальність посадових осіб від 34 000 до 170 000 грн штрафу.

Також повідомлено Національну поліцію України щодо ознак кримінального порушення за ст. 325 Кримінального Кодексу України «Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним хворобам та масовим отруєнням».

Фото: Фейсбук