Наразі мешканці Василькова їздять маршрутками або приміським потягом, що курсує з Калинівки чи Глевахи.

Про це повідомили у Київській ОДА.

Раніше відео з будівництва залізничного шляху між Києвом та Василькоковом оприлюднили на стоорінці програми “Велике будівництво”, в рамках якої і реалізовується проєкт.

За словами мера Василькова Наталії Балансинович, маршрут “Васильків-Київ” займатиме 37 хвилин. Новий залізничний шлях дасть змогу розвантажити місто та пердмістя Києва від заторів, оскількт зараз мешканці Василькова добираються до столиці переважно маршрутками.

Аби скористатися електричкою, жителям Василькова доводиться також доїжджати маршрутними таксі до станції Васильків-1, що у селі Калинівка. Так само до столиці добираються з Глевахи.

Додамо, вчора Укрзалізниця повідомила, що уклала договір про консультування у сфері пасажирських перевезень із Deutsche Bahn. Німецькі фахівці почнуть роботу у 2022 році.

Раніше ми повідомляли, що Укрзалізниця розпочинає реалізацію проєкту Kyiv City Express, яким планується створити залізничне сполучення великих міст із передмістям та інтегрувати його в міську інфраструктуру. Вартість київської частини проекту, за попередніми підрахунками, обійдеться в 10 мільярдів гривень.

У рамках проєкту City Express в Києві планується запуск електричок на Бучу, Вишгород, Боярку і Бровари.

Фото: Велике Будівництво