В Компанії не гарантують своєчасну доставку паперових платіжок усім клієнтам.

Щоб отримувати рахунки за електроенергію в sms або viber-повідомленні, жителям Києва необхідно одноразово заповнити форму на сайті електропостачальника yasno.com.ua. Про це повідомляє прес-служба.

Внесення даних відбуваєтсья наступним чином: варто вказати регіон, особовий рахунок та номер телефону. Після цього клієнт буде щомісяця після 10-го числа отримувати sms або viber-повідомлення з посиланням на персональний електронний рахунок. Його можна сплатити без комісії прямо зі смартфону.

Раніше в YASNO (ТОВ «Київські енергетичні послуги») попередили, що не гарантують своєчасну доставку паперових платіжок усім клієнтам. Тому радять сплачувати за електроенергію будь-яким доступним способом: через Особистий кабінет, мобільний додаток, viber-бот YASNO-online, платіжні сервіси, інтернет-банкінги, на сайті постачальника, у відділеннях банків або користуючись електронним рахунком, що надійшов в sms/ viber-повідомленні.

«Ми реагуємо на виклики часу та потреби клієнтів. Новий сервіс на сайті дозволяє у декілька кліків замовити електронний рахунок за електроенергію. На відміну від паперової платіжки, він надходитиме регулярно та завжди буде під рукою у вашому смартфоні. Оплата у такий спосіб є швидкою, безпечною та зручною. До того ж, це дозволить зменшити кількість використаного паперу, що позитивно впливає на довкілля», – зазначив директор YASNO у Києві Віктор Мельников.

Раніше в YASNO закликали бюджетні установи сплачувати за електроенергію в Києві.

Фото: unsplash