Вухастиків помітили на лівому березі Прип'яті.

Про це повідомили на Facebook-сторінці ДТЕК Київські регіональні електромережі.

Працівники ДТЕК на лівому березі Прип’яті, навпроти атомної станції, врятували трьох зайченят.

Помітив тваринок Володимир Кучер, майстер Чорнобильського районного підрозділу. Чоловік разом із ремонтно-експлуатаційною бригадою планово міняв опори в місці, де торік була масштабна пожежа.

Зайченята були налякані. Вони перебували у вигорівшому чагарнику, де поряд не було ні зеленої трави, ні зелені з дерев. Відтак, вухастикам загрожував голод.

Цікаво, що бригада вже з місяць замінює на цій території старі опори на нові. До цього випадку робочі не знаходили жодної тваринки.

«У зоні відчуження наші спеціалісти чудово вивчили, як поводяться тварини, що їдять, де зможуть вижити. Вони забрали зайченят з горільника, щоб урятувати їх», – зазначили в дописі.

До слова, планові роботи не припинялися. Тваринок передали іншим працівникам ДТЕК, які їхали на свій об’єкт.

Артем Куцевол, електромонтер, забрав зайченят та випустив їх там, де багато зелені, є вода та живуть інші зайці.

У ДТЕК запевнили, що тепер вухастики в безпеці. Їх обов’язково знайде їхня мама або ж, за законами природи, зайченят вигодує інша самка.

«ДТЕК – відповідальна, надійна компанія, що поділяє цінності суспільства. Ми робимо свій внесок у збереження навколишнього середовища і формування екологічного майбутнього для нових поколінь», – наголосили в дописі.

Фото: фейсбук