Експерти не взяли зразки крові волонтера Кучапіна для проведення судово-медичної експертизи, оскільки в крові померлого нібито розпочався процес гниття.

Про це повідомив адвокат Олександр Панчоха на прес-конференції, пише hromadske.

«Експерта будуть допитувати, чому він не взяв кров на експертизу», — сказав Панчоха.

За словами адвоката,  за висновком судово-медичного експерта органи й тканини тіла зазнали гниття та практично зруйновані.

«Дружина не погоджується з версією самогубства і також із версією вбивства. Слідство продовжується», — зазначив Панчоха.

За словами Максима Мамакіна, пастора Макарівської християнської церкви й члена наглядової ради «Дому Милосердя», Кучапін не займався сиротами, яких продавали в рабство, і в нього не було конфліктів з КМДА, як раніше повідомляли.

Священник Захарія Керстюк прокоментував заяву Мамакіна:

«От скажіть мені, будь ласка: як пастор може так нахабно і цинічно брехати публічно?! На сторінці того самого «Будинку Милосердя» висить пост від 23 травня (скріни зроблені і додаються в пості), які доводять, що конфлікт був, і дуже серйозний, оскільки стосувався він відмивання грошей Соціальним Департаментом КМДА через їх фіктивний соціальний центр для бездомних на Суздальській 4/6», – йдеться у повідомленні.

Вот скажите мне пожалуйста, просто скажите: как пастыри могут так нагло и цинично врать публично ?!Вот как ?У меня,…

Опубліковано Захарією Керстюком Вівторок, 28 липня 2020 р.

За словами Керстюка, Олексій займався розслідуванням цих відмивань, надсилав відповідні запити в різні органи (що підтверджується в опублікованих Олексієм постах), вступав у суперечки з керівницею цього центру.

Нагадаємо, поліція відкинула версію вбивства Олексія Кучапіна, оскільки не виявила ознак насильницької смерті.