Фахівці передбачають нову хвилю пандемії.

Без протиковідної імунізації українцям може загрожувати нова хвиля пандемії. Про це заявив Сергій Комісаренко – директор Інституту біохімії ім.О.Палладіна НАН України, повідомляє програма “Київ. NewsRoom” на телеканалі “Київ”.

Треба убезпечити не тільки від другої хвилі, а взагалі для того, щоби зменшили передачу вірусу з тим, щоб люди якщо захворіють, то захворіли значно легше і звичайно значно-значно-значно зменшилася кількість летальних випадків. Це вкрай суттєво. Ще вчені й досі сперечаються, що наприклад людина, яка вакцинована, передавати вірус іншим людям. Але те, що захворювання буде значно легшим і летальність значно зменшиться – це абсолютно точно“, – сказав Сергій Комісаренко.

Академік розповів, що вакцинація допоможе легше перенести коронавірус та вплинути на статистику летальних випадків. Робити щеплення потрібно і тим, хто вже перехворів на коронавірус. Таким людям можливо буде достатньо і однієї вакцинації.

Нагадаємо, в Україні з дня на день очікують вакцини від коронавірусу, у числі перших приїдуть вакцини від Pfizer. Відомо, що сироватку зберігатимуть у Києві, а в регіони її везтимуть мобільні бригади. В області будуть передавати дози з розрахунку на 5 днів.

Фото: hromadske