Чим відповість «Динамо», поки невідомо.

Всі, хто вакцинувався від COVID-19 у центрі масової вакцинації у Blockbuster Mall у Києві, можуть отримати квитки на футбольні матчі за участі донецького «Шахтаря». Про це повідомляє прес-служба МОЗ.

Центр працює кожен день без вихідних за графіком 11:00-21:00, про його роботу можна почитати тут.

Наразі вакцинованим будуть доступні квитки на домашні матчі «Шахтаря» проти «Олександрії» в рамках УПЛ (7.08) та проти «Генка» в рамках відбору до Ліги Чемпіонів (10.08), що відбудуться на НСК «Олімпійський». Також повідомляється, що в центрі можна буде отримати й квитки на інші матчі.

Чим відповість на такий крок київське «Динамо», поки невідомо. Нагадаємо, фанати все частіше порівнюють організацію матчів та менеджмент двох команд, які змушені ділити одне місто, і поки що порівняння не на користь столичного клубу. Днями в «Динамо» виправдовувалися за великі черги на матчі перед стадіонами, яких не буває у «Шахтаря».

Нещодавно фанати «Динамо» вивісили образливий банер на адресу «Шахтаря» і закликали гірників залишити Київ.

Раніше донецький «Шахтар» перед презентацією своєї форми розмістив клубні прапори на багатьох локаціях у Києві, в тому числі і перед стадіоном «Динамо». Багато вболівальників київського клубу сприйняли це вкрай чуттєво — мовляв, столиця тепер не «біло-синя», а «помаранчева». «Динамо» після цього презентувало свою форму із написом на комірі «Київ — це ми».

Нагадаємо, через матч «Шахтаря» ввечері 7 серпня у Києві закриватимуть центральні станції метро.

Фото: Фейсбук