Перед цим чоловіка звинуватили у привласненні вдвічі більшої суми.

Екс-голові правління банку «Аркада» Костянтину Паливоді оголосили ще одну підозру — у розтраті 22 мільйонів гривень вкладників. Про це повідомляють СБУ та прокуратура Києва.

Імені Паливоди правоохоронці не називають, але решта даних вказують саме на нього: повідомляється, що топ-менеджер банку витратив гроші з резервного фонду, незаконно переводячи їх на рахунки двох пов’язаних з банком компаній.

Було реалізовано дві програми лояльності із залученням коштів фондів фінансування будівництва. У зв’язку з невиконанням двома юридичними особами умов акційних програм, банк розірвав договори інвестування та безпідставно повернув їм 22,7 млн грн, що в десять разів перевищує суму інвестованих ними коштів.

«Схема виведення коштів полягала у тому, що при інвестуванні враховувалась акційна вартість квадратного метра, а після розірвання договорів кошти повертались за ринковою вартістю квадратного метра, тобто 10 разів вищою» — повідомила речниця прокуратури Надія Максимець в коментарі УП.

Наразі прокурорами готується клопотання про обрання Паливоді запобіжного заходу.

Як ми вже писали, у вересні 2020 року прокуратура повідомила екс-голові правління «Аркади» про підозру у привласненні 50-ти мільйонів гривень з фондів фінансування будівництва житлових комплексів «Еврика» та «Патріотика». Паливоду тоді посадили під арешт із правом застави, а добудовувати недобуди його банку взялася Stolitsa Group.

Тим часом в НБУ пообіцяли законопроект про захист інвесторів від недобросовісних забудовників.

Фото: Фейсбук