Мешканці обрали нового голову будинку, проте екс-очільниця вирішила "відвойовувати" своє місце.

У будинку на вулиці Курнатовського у Дніпровському районі відбувається справжня комунальна війна за посаду голови житлового кооперативу «Арсеналець-16». Про це пише мешканка будинку Наталка Прудка в Facebook.

За словами жінки, 26 грудня на загальних зборах членів кооперативу вирішили змінити голову. Причиною став жахливий стан будинку за керування нинішньої очільниці.

Проте Софія Денисюк категорично не бажає залишати цю посаду. Весь цей час вона не хотіла ні з ким говорити.

Днями мешканці вирішили прийти в її робочий кабінет, щоб вручити документ про те, що обрали іншого голову. Натомість отримали побачили “барикади” та отримали газову атаку від очільниці.

«Цього разу вона разом з бухгалтером забарикадувалася в робочому кабінеті, але мешканці прийшли з нарядом поліції і вони з допомогою своїх пристроїв відкрили двері. І коли Софії вручили документ, вона пішла в газову атаку. Добре, що не попала в поліціянтів, а то б вони чого доброго ще б пристрелили “бідолашну”», -йдеться в дописі.

До слова, Софія Денисюк керує житловим кооперативом протягом 10 років.

У коментарях під дописом кияни пишуть, що проблема заміни очільників будинків вже загальноукраїнська, бо подібна ситуація у багатьох житлових кооперативах і ОСББ по усій Україні.

Нагадаємо, забудовника ЖК «Софія Київська» Скуратовського оголосили у розшук.

Фото: facebook