Поліція збирається через суд отримати необхідну документацію з клініки.

Національна поліція відкрила кримінальне провадження через смерть дружини колишнього міністра охорони здоров’я Михаїла Квіташвілі Анастасії Островської. Після невдалої операції в клініці «Борис» її лікували також у «Добробуті», але врятувати жінку не вдалося.

В повідомленні на офіційному сайті Нацполіції не вказується ім’я загиблої, але решта даних співпадають. Правоохоронці повідомляють, що чоловік загиблої жінки звернувся до них і заявив, що можливою причиною смерті є неналежне виконання професійних обов’язків медичними працівниками.

«Після проведення планової операції 35-річна киянка померла у лікарняному закладі. В рамках провадження призначено проведення судово-медичної експертизи, яка встановить остаточну причину смерті жінки» — йдеться у повідомленні.

Також в поліції повідомили, що направили клопотання до суду, щоб отримати документацію з клініки, в якій лікувалася загибла.

«Попередньо встановлено, що 35-річна жінка мала ряд операцій у декількох клініках міста Києва, однак після останньої вона померла. Для встановлення остаточної причини смерті киянки призначено ряд відповідних експертиз, а також слідчими направлено клопотання до суду на отримання необхідної медичної документації із закладу у якому лікувалась померла» — повідомляє поліція.

Нагадаємо: за повідомленням родичів, 35-річна Анастасія Островська померла після невдалої операції з видалення каміння з жовчного міхура у клініці «Борис». Як розповіла сестра Островської, лікарі «випадково перерізали судину, яка живить печінку». Деякі ЗМІ повідомляють, що директор клініки «Борис» був хорошим товаришем сім’ї Квіташвілі та Островської — у соцмережах є їхні спільні фото.

Фото: фейсбук