Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років

Прокурори Київської обласної прокуратури повідомили про підозру колишньому голові однієї із сільських рад Київщини у розтраті понад 220 тис. гривень при проведенні капітального ремонту дорожнього покриття. Підозрюваному загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років. Про це стало відомо з повідомлення пресслужби Київської обласної прокуратури.

За даними слідства, між сільською радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір з капітального ремонту дорожнього покриття в одному з сіл Київської області.

Підозрюваний підписав акти виконаних робіт та довідку про їх вартість знаючи, що вони містять неправдиві відомості, а ремонтні роботи виконані не в повному обсязі. На їх підставі сільська рада перерахувала товариству бюджетні кошти”, – йдеться в повідомленні.

Згідно з висновком судово-економічної експертизи вартість невиконаних робіт становить понад 220 тис. гривень. Таким чином підозрюваним завдано збитків інтересам держави на вказану суму.

Ексголові повідомили про підозру в розтраті чужого майна шляхом зловживання службовим становищем та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів. Йому загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 8 років.

Фото: Фейбсук