Інцидент стався ще в січні 2019 року, підсудний до останнього своєї провини не визнавав.

Про це повідомили у Київській міській прокуратурі.

Інцидент стався вночі 2 січня 2019 року на Саперному полі у Печерському районі столиці. Боксер в цей час вигулював своїх собак. Переходячи дорогу, він побачив автомобіль, який проїжджав позаду. Боксерові здалося, що автомобіль, ледь не збив його собаку.

У подальшому, між власником собак, водієм та пасажирами автомобіля виник словесний конфлікт. В ході суперечки боксер вдарив пасажира автомобіля в голову, що стало причиною внутрішньочерепної травми у пасажира. Від отриманої травми потерпілий помер на місці.

Винуватець загибелі людини з місця події зник. Пізніше з’ясувалося, що потерпілий був співробітником Управління державної охорони. А кривдником виявився колишній професійний боксер Петро Очеретяний.

Задля встановлення причини смерті та механізму нанесення тілесного ушкодження було проведено судово-медичну експертизу, яка тривала з 21 січня по 18 червня 2019 року. За результатами експертизи, аналізами записів з камер відеоспостереження, допитів обвинуваченого та свідків, обставин конфлікту прокуратура наполягала на суворому покаранні боксера.

Справу боксера розглядали у Печерському районному суді міста Києва.

У ході судового розгляду обвинувачений не визнавав свою винуватість в інкримінованому злочині. Під час дебатів прокурор підтримав весь обсяг наведених у суді доказів та попросив суд призначити обвинуваченому покарання у виді 9 років позбавлення волі“, – зазначили у прокуратурі.

Врешті суд виніс підозрюваному обвинувальний вирок у справі за ч. 2 ст. 121 КК України (Умисне тяжке тілесне ушкодження). 18 серпня Печерським районним судом боксера визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення та засуджено до позбавлення волі строком на 7 років.

Максимальне покарання, яке загрожувало боксеру – до 10 років ув’язнення.

Нагадаємо, 18 серпня у Києві пострілом в голову вбили чоловіка.

Фото: Facebook/krapka.club