Артистка організує зустрічі, на яких не просто роздасть автографи й зробить селфі з прихильниками, а покаже, як вберегти планету.

Про це повідомили в програмі «Київ. NewsRoom» телеканалу «Київ».

Українська реперка alyona alyona вирушає в автограф-тур, під час якого вчитиме українців сортуватиме сміття. Зустрічі відбудуться в межах проекту ЕКОном Планету.

Цікаво, що виконавиця зустрічатиметься зі своїми фанатами на станціях сортування відходів.

Сьогодні, 22 червня, під час однієї з зустрічей alyona alyona підписала екологічний меморандум із трьома компаніями. Цю подію визначили стартом екологічного автограф-туру.

У межах цього меморандуму alyona alyona розповідатиме своїм прихильникам, для чого та як правильно потрібно сортувати сміття.

«Із двох напрямів, якими я займаюся (соціальний та екологічний), ми обрали екологічний, щоб зробити просвітницьку роботу серед моєї аудиторії. Розповідатиму про те, що проблеми в Україні є. Одна з них – те, що ми продукуємо дуже багато сміття. Це призводить до великих наслідків», – наголосила артистка.

Загалом реперка відвідає 5 міст України:

  • Харків – 23 червня;
  • Київ – 29 червня;
  • Львів – 17 липня;
  • Одеса – дата поки невідома;
  • Миколаїв – дата поки невідома.

На зустрічах із артисткою фанати зможуть отримати екоподарунки, автографи та фото від alyona alyona. Цікаво, що для цього потрібно принести на сортувальну станцію 1 кг готового до переробки сміття щонайменше двох фракцій (скло, папір, пластик, метал, тетрапак).

До слова, журналістка телеканалу «Київ» також принесла пакунок зі сміттям до сортувального пункту для подальшої переробки.

Організатори автограф-туру кажуть, що alyona alyona привертатиме увагу молоді до екологічних проблем.

У Києві зустрітися з реперкою можна буде 29 червня на просп. Петра Григоренка, 43.

Фото: фейсбук