Олімпіада стартувала кілька днів тому, церемонія відкриття відбудеться сьогодні.

Українські спортсмени-олімпійці з академічного веслування ексклюзивно для телеканалу «Київ» продемонстрували помешкання, у якому житимуть на час змагань. Побачити його можна було в ефірі програми «Київ. NewsRoom».

Ролик записували спортсмени Станіслав Ковальов та Ігор Хмара: перший працював у якості «екскурсовода», другий вочевидь, знімав відео.

Ковальов на відео розповідає, що в своєму номері вони проживають уже 3 дні. Помешкання оббите папером: спортсмени підозрюють, що живуть у квартирах, які після змагань добудують і заселять людей.

В квартирі є кілька великих смітників: для пластика і решти матеріалів. У вітальні також є журнальний столик зі чотирма стільцями кольорів олімпійської емблеми та кондиціонер.

В спальні стоять картонні ліжка, які витримують вагу до 200 кілограмів. За словами спортсмена, за ці дні ліжка поки не зіпсувалися.

Kyiv Media

З кімнати є вихід на великий балкон, де також встановлені кондиціонер та сушилка для білизни. З балкону видно проїжджу частину, інші будинки олімпійського села, а також річку та міст через неї.

Ковальов зазначив, що йому дуже подобається жити в такій «екологічній кімнаті». Виїжджати з цих помешкань спортсмени мають за 2 дні після завершення змагань.

Зауважимо, що участь в олімпіаді візьмуть 39 спортсменів-киян. Про це нагадав у своєму Facebook заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Зокрема, до складу національної збірної увійшов депутат Київської міської ради Георгій Зантарая, який отримав ліцензію з дзюдо. А також, народний депутат України Жан Беленюк, який отримав ліцензію з греко-римської боротьби.

Змагання триватимуть до 9 серпня.

Раніше ми писали про те, як у Києві почали вакцинували спортсменів-олімпійців.

Фото: скріншоти