Зйомки кліпу на спільний трек британського співака Еда Ширана та американського репера Lil Baby відбулися в одному зі спальних районів столиці та біля будівлі механіко-математичного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка.

Співак Ед Ширан випустив кліп на пісню 2step, знятий в одному зі спальних районів столиці та біля будівлі механіко-математичного корпусу КНУ імені Тараса Шевченка.

На початку відео співак Ед Ширан звернувся до усіх глядачів та розповів про свій перший візит в Україну.

Kyiv Media

“Я зняв відео на 2step у Києві, в Україні, до того, як там почали відбуватися руйнівні акти насилля. Це був перший раз, коли я відвідав цю країну. Я відчував надзвичайну гостинність під час перебування там: від кожного члена знімальної групи до багатьох людей, яких я зустрічав під час відпочинку. Україна – це горда та стійка країна і я вдячний за те, що мені випав шанс зняти там мій кліп”, – розповів він.

Kyiv Media

Співак додав, що підтримує Україну і пожертвує усі свої авторські збори від переглядів відео на YouTube організації DEC (Комітету з надзвичайних ситуацій у Великій Британії) для допомоги Україні.

Kyiv Media

До слова, до зйомок відео долучилась українська студія Radioaktive Film, яка також співпрацювала з Florence + The Machine, Coldplay, Hurts, Twenty One Pilots, ONUKA та іншими українськими та зарубіжними артистами.

Фото: скріншоти