Актриса висловила солідарність українському народу.

Київську область відвідала голлівудська зірка, американська акторка Джессіка Честейн. Про це у Телеграмі інформує прес-служба Київської ОВА.

«Американська акторка побувала на місці зруйнованого російськими військами житлового комплексу в Ірпені. Разом із заступником голови Київської ОВА Віталієм Власюком Джессіка Честейн навідалася до однієї з ірпінських сімей, яка втратила житло під час російських обстрілів мирних будинків», – уточнюється у повідомленні.

Честейн під час цього свого візиту почула від свідків жахливих подій про факти воєнних злочинів російських військ та все, що довелося пережити мирним людям під час воєнних дій у місті. Вона висловила солідарність усьому українському народу та була вражена масштабами руйнувань, що по собі залишила армія рф.

«Ми вдячні всім, хто підтримує нас і не залишає наодинці з жахливою трагедією. Дуже важливо, аби правду про війну в Україні, воєнні злочини росії на Київщині знав увесь світ. І саме всесвітньовідомі діячі культури можуть розповісти про це. Дякуємо Джессіці Честейн за підтримку та рішучість», – зазначив Власюк.

Нагадаємо, Честейн також відвідала дитячу лікарню “Охматдит”.

Фото: Фейсбук