У Києві в умовах «помаранчевого» рівня карантину продовжується робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Від учора в місті діють посилені протиепідемічні заходи, і ми скоординували роботу спортивних шкіл для мінімізації захворювань. Обов’язковим залишається температурний скринінг перед початком роботи; вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів не рідше, ніж кожні 2 години та після закінчення робочого дня/зміни», – заявила директорка департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан.

В умовах «помаранчевого» рівня епідеміологічної небезпеки, який діє у Києві з 14 вересня, спортивні змагання проводитимуться за участю не більше 220 осіб та не більше 1 особи на 10 кв. м площі будівлі або території, якщо змагання проводиться на відкритому повітрі.

Зазначається, що на цей час заборонено функціонування спа-зон, надання послуг масажу, фітнес-барів та кулерів із водою. А також проведення групових занять для понад 10 осіб та інших групових занять, що передбачають безпосередній фізичний контакт.

Нагадаємо, з 14 вересня у Києві почали діяти додаткові карантинні обмеження, оскільки столицю внесли в «помаранчеву» зону епідеміологічної небезпеки.

Фото: Facebook