Йдеться про дитячий садок № 510 Теремках-3, який не працює з 1998 року.

Завдяки відновленню цієї будівлі у Голосієві могла би суттєво зменшитися черга дітей, яким пора до дитсадка, повідомив депутат Київради Ігор Хацевич.

Наразі цей дошкільний заклад перебуває на балансі НАН України і є державною власністю. Цікаво, що Київрада  прийняла його в комунальну власність ще у 1999 році, проте досі садочок не передано на баланс столиці.

На численні ініціативи від міської влади щодо передачі садочка Нацакадемія наук надавала відмови“, – зазначив депутат.

Додав, що для відновлення роботи садочка потрібно, щоб уповноважене управління НАН та Київрада узгодили пропозиції обох сторін, а КМДА, як виконавчий орган, Фонд державного майна України та підприємство-балансоутримувач – їх погодили.

Наразі Національна академія наук України зі зверненнями, запитами чи пропозиціями щодо можливості приватизації чи оренди дошкільного навчального закладу №510 до Фонду не зверталася“, – відповів Фонд державного майна України у листі Ігорю Хацевичу.

Тим часом Академія, посилаючись на Фонд держмайна, зазначає, що той не дає згоду на продаж садка.

Ми направили повторні звернення, та постійно тримаємо зв’язок. Шукаємо істину та встановлюємо фактичні обставини ситуації. Треба з’ясувати, де саме розмикається це дивне коло“, – говорить Ігор Хацевич.

Редакція Kyiv Media звернеться до Київради із проханням роз’яснити ситуацію із дитсадком та якими будуть подальші дії міста в цьому питанні.

Фото: pexels