Крім того, навчальний заклад перейменують.

У Києві змінять тип та найменування дошкільного навчального закладу № 168, що у Солом’янському районі. Відповідне рішення сьогодні, 4 листопада, підтримали 89 депутатів Київради, інформує сайт КМДА.

За словами заступника голови КМДА Валентина Мондриївського, відповідно до рішення, цей дитячий садок перейменують на заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 168 «Карамелька».

«Завдяки такому рішенню у дитячому садочку прийматимуть дітей від 1 року та дітей з особливими освітніми потребами. Для цього у закладі відкрито 2 спеціальні групи для дітей з порушенням мовлення, 2 спеціальні групи для дітей з порушення опорно-рухового апарату та інклюзивні групи. Крім того, тут облаштовані пандуси, ліфт та заїзди з пониженням бортових каменів», – розповів Мондриївський.

Він нагадав, що цей садок, який розташований на вулиці Вацлава Гавела, 81-А, планували збудувати ще майже 40 років тому, але так і не завершили і він десятки років стояв як недобудова та фактично став місцем проживання для безхатченків.

«Попри всі складнощі й кризу, що спричинила пандемія коронавірусу, ми добудували садок, облаштували його і ввели в експлуатацію ще минулого року. Новий сучасний триповерховий заклад розрахований на 230 дітей – 14 груп. Садок має усе необхідне для комфорту дітей та, зокрема, й маломобільних відвідувачів», – додав Мондриївський.

Також він зазначив, що в Києві продовжують приводити типи закладів освіти до нового освітнього законодавства України та розширювати їхні можливості.

А нещодавно на Харківському масиві відкрили після реконструкції дитсадок на 220 місць.

Фото: Фейсбук