Це може бути пов'язано зі спробою забудувати частину території.

Генеральному директору київського заводу «Радар» повідомлено про підозру у неналежному виконанні службових обов’язків з тяжкими наслідками. Через це підприємство втратило 9 будівель, які мало на балансі — повідомляє міська прокуратура Києва.

За даними слідства, в кількох приміщеннях підприємства компанія-забудовник мала провести ремонтні роботи. В результаті вони закінчилися руйнуванням будівель.

«…внаслідок неналежного виконання генеральним директором своїх службових обов’язків щодо збереження й ефективного використання державного майна, під час проведення будівельних робіт з реконструкції майнового комплексу забудовником повністю знищено 9 будівель, які перебувають на балансі ПАТ «Київський завод «РАДАР»— повідомляє відомство.

Внаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 3,6 мільйона гривень — кажуть у прокуратурі.

Зауважимо, що, завод «Радар» входить до Державного концерну «Укроборонпром», а згідно з даними сайту підприємства, його генеральним директором та головою правління є В’ячеслав Зеленський.

Додамо: територія заводу розташована одразу за «Палацом Україна» (вулиця Предславинська). Раніше, у 2017 році, НАБУ вже звинувачувала керівництво заводу у спробі одержати неправомірну вигоду через значне заниження вартості земельної ділянки, яку завод передав під забудову ТОВ «Катерпіллер». Що цікаво, мова тоді йшла про забудову на ділянці у 1,36 гектара, на якій розміщено 9 будівель заводу загальною вартістю 10 мільйонів гривеньПредставники заводу не вказали у договорах про наявність цих будівель; в лютому 2019 року на ділянку та 9 корпусів було накладено арешт.

Нагадаємо, в Генплані учора знову заявили про намір забудувати Теличку.

Фото: фейсбук