Спільно з директором у ймовірному правопорушенні брали участь ще четверо посадовців.

Про це повідомили на Facebook-сторінці Київської міської прокуратури.

Керівнику КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Голосіївського району столиці, трьом його заступникам та головному бухгалтеру повідомили про підозру за фактом заволодіння бюджетними коштами в сумі 6,3 мільйона гривень у складі організованої групи (ч. 5 ст. 191 КК України).

За матеріалами слідства, директор КНП нібито організував схему заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання своїм службовим становищем. До цієї діяльності керівник підприємства залучив трьох своїх заступників та головного бухгалтера.

Зокрема схема полягала у виплаті заробітних плат працівникам, яких призначали на вакантні посади із числа своїх знайомих та родичів, але які фактично на роботу не виходили, а нараховані їм кошти розподілялися між учасниками організованої групи.

Так учасники організованої групи протягом 2013-2019 років заволоділи бюджетними коштами в сумі понад 6,3 мільйона гривен.

29 червня 2021 року в приміщення Голосіївської РДА та на КП правоохоронці провели обшуки з метою виявлення доказів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення.

Наразі всім фігурантам справи повідомлено про підозру. Водночас вирішується питання щодо обрання учасникам організованої групи запобіжних заходів. Також встановлюються інші особи, які можуть біти причетні до вчинення вказаного злочину.

Важливо, що правопорушення викрито прокурорами спільно зі слідчими СУ ГУ НП в м. Києві за оперативного супроводження співробітниками Головного управління Служби безпеки України у місті Києві та Київській області.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України, особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

До слова, КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» Голосіївського району м. Києва засноване на комунальній власності територіальної громади міста Києва, від імені якої виступає Київська міська рада та підпорядковане Управлінню охорони здоров’я Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації.

Фото: фейсбук