Її призначено заступницею з питань європейської інтеграції.

Директорка Національного музею Богдана та Варвари Ханенків Катерина Чуєва стала заступницею міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка з питань європейської інтеграції. Про це повідомив сам Ткаченко у Телеграмі.

Зі слів міністра, в повноваження Чуєвої входитимуть питання спадщини: забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері охорони культурної спадщини, музейної справи, вивезення, ввезення і повернення культурних цінностей, відновлення та збереження національної пам’яті Українського народу.

«Катерина, будучи директоркою Музею Ханенків, не просто зробила його одним з найпопулярніших в Києві. А вибудувала міцний впізнаваний бренд, що привертає увагу. В тому числі завдяки й комунікаціям, які зараз просто стають обов’язковими в просуванні проектів (…) Внесок пані Чуєвої в музейну та археологічну справу – виключний» — написав Ткаченко.

Сайт МКІП повідомляє, що Чуєва також є президентом Українського комітету Міжнародної ради музеї (ІСОМ), співзасновницею Секції археології та давнього мистецтва ІСОМ України і знаходиться у правлінні Спілки археологів України.

Відомо, що у червні цього року Чуєва вийшла зі складу Наглядової ради Українського культурного фонду, куди була призначена за квотою Міністерства культури та інформаційної політики.

Фото: Фейсбук